Plug anal (e zeze me gurë)

1,900 LEK

Ky buttplug silikoni nga koleksioni EasyToys është i domosdoshëm në çdo skenë nate. Kjo prizë e vogël është bërë plotësisht nga silikoni e butë dhe fleksibël që përkulet me trupin tuaj dhe është i rehatshëm për t’u vënë. Është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë. Fundi është zbukuruar me një rhinestone me shkëlqim. Kjo siguron një pamje unike që do të befasojë dhe kënaq partnerin tuaj!

Availability: Në gjëndje SKU: ET463BLK Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky buttplug silikoni nga koleksioni EasyToys është i domosdoshëm në çdo skenë nate. Kjo prizë e vogël është bërë plotësisht nga silikoni e butë dhe fleksibël që përkulet me trupin tuaj dhe është i rehatshëm për t’u vënë. Është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë. Fundi është zbukuruar me një rhinestone me shkëlqim. Kjo siguron një pamje unike që do të befasojë dhe kënaq partnerin tuaj!