Masturbator vagine Nicole Adams

1,900 LEK

Nicole Adams Masturbator i kthen dëshirat tuaja në realitet dhe është gjithmonë aty për ju. Ky model realist ka një ndjenjë të butë dhe realiste. Brendësia është projektuar me një strukturë stimuluese e cila shton stimulimin. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masturbatori është i lehtë për tu pastruar më pas.

Availability: Në gjendje SKU: FWB002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nicole Adams Masturbator i kthen dëshirat tuaja në realitet dhe është gjithmonë aty për ju. Ky model realist ka një ndjenjë të butë dhe realiste. Brendësia është projektuar me një strukturë stimuluese e cila shton stimulimin. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masturbatori është i lehtë për tu pastruar më pas.

Masturbator vagine Nicole Adams

1,900 LEK

In stock