Masturbator vagine Emily Finch

2,400 LEK

Masturbator Emily Finch i kthen dëshirat tuaja në realitet dhe është gjithmonë aty për ju. Ky model realist ka një ndjenjë të butë dhe realiste. Brendësia është projektuar me një strukturë stimuluese e cila shton stimulimin. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masturbatori është i lehtë për tu pastruar më pas.

Availability: Vjen së shpejti SKU: FWB003 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator Emily Finch i kthen dëshirat tuaja në realitet dhe është gjithmonë aty për ju. Ky model realist ka një ndjenjë të butë dhe realiste. Brendësia është projektuar me një strukturë stimuluese e cila shton stimulimin. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masturbatori është i lehtë për tu pastruar më pas.

Masturbator vagine Emily Finch

2,400 LEK

In stock