Dildo masazhuese per prostaten

2,400 LEK

Stimulimi i prostatës është i juaji me këtë masazhues të veçantë. Forma e saj e lakuar arrin rrumbullakën për të stimuluar prostatën tuaj pa problem. Shtoni pak lubrifikim, relaksohuni dhe shijoni ndjesinë e fërkimit të butë të silikonit kundër zonave tuaja erogjene. Masazhoni pikat tuaja të ëmbla me majën e saj bulboze për një përvojë thellësisht erotike dhe intensivisht orgazmike.

Availability: Në gjëndje SKU: ET101BLK Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Stimulimi i prostatës është i juaji me këtë masazhues të veçantë. Forma e saj e lakuar arrin rrumbullakën për të stimuluar prostatën tuaj pa problem. Shtoni pak lubrifikim, relaksohuni dhe shijoni ndjesinë e fërkimit të butë të silikonit kundër zonave tuaja erogjene. Masazhoni pikat tuaja të ëmbla me majën e saj bulboze për një përvojë thellësisht erotike dhe intensivisht orgazmike.