Vibrator Panty Love Distance

28,400 LEK

A jeni gati për një përvojë emocionuese? Vibratori i mbivendosjes Love Distance Span është lodra perfekte për çifte. Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ka një dizajn ergonomik. Thjesht vendosni vibratorin në xhepin e dobishëm në tangën e përfshirë dhe shkarkoni aplikacionin falas. Në këtë mënyrë ju mund të argëtoheni në mënyrë diskrete kudo që të jeni, edhe jashtë dhe në çdo distancë! Vibratori vjen standard me 32 cilësime vibrimi (12 shpejtësi dhe 20 modele). Duke përdorur aplikacionin, krijoni modele të tjera të panumërta emocionuese dhe lëreni partnerin tuaj të marrë kontrollin total. Ky set vjen me 2 tanga seksi (madhësia S-L) dhe vibratori i mbivendosjes është i lehtë për t’u rimbushur me kabllon USB të ofruar. Vibratori Love Distance vjen me një kuti udhëtimi prej sateni në modë, në mënyrë që të mund ta mbani dhe ta mbani lodrën gjithmonë me vete. Pastroni tërësisht vibratorin me ujë të vakët dhe pastrues lodrash pas çdo përdorimi.

Availability: Në gjëndje SKU: LD-001-AQU Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

A jeni gati për një përvojë emocionuese? Vibratori i mbivendosjes Love Distance Span është lodra perfekte për çifte. Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ka një dizajn ergonomik. Thjesht vendosni vibratorin në xhepin e dobishëm në tangën e përfshirë dhe shkarkoni aplikacionin falas. Në këtë mënyrë ju mund të argëtoheni në mënyrë diskrete kudo që të jeni, edhe jashtë dhe në çdo distancë! Vibratori vjen standard me 32 cilësime vibrimi (12 shpejtësi dhe 20 modele). Duke përdorur aplikacionin, krijoni modele të tjera të panumërta emocionuese dhe lëreni partnerin tuaj të marrë kontrollin total. Ky set vjen me 2 tanga seksi (madhësia S-L) dhe vibratori i mbivendosjes është i lehtë për t’u rimbushur me kabllon USB të ofruar. Vibratori Love Distance vjen me një kuti udhëtimi prej sateni në modë, në mënyrë që të mund ta mbani dhe ta mbani lodrën gjithmonë me vete. Pastroni tërësisht vibratorin me ujë të vakët dhe pastrues lodrash pas çdo përdorimi.