Vibrator Straples

9,400 LEK

Ky vibrator pa rrip është i përsosur për çifte dhe ofron një përvojë krejtësisht të re. Ky vibrator pa rrip ka 2 skaje: 1 për gruan dhe 1 për partnerin e saj. Gruaja fut fundin e shkurtër. Më pas ajo depërton në partnerin e saj me fund të gjatë. Për shkak se ka formë ergonomike, vibratori qëndron mirë në vend, kështu që të dy partnerët mund të shijojnë 10 dridhje të ndryshme dhe të fuqishme. “Modaliteti i shpërthimit” i veçantë e fut vibratorin në cilësinë më të lartë menjëherë. Vibratori është bërë nga silikoni i butë, fleksibël dhe është i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë. Pjesa që futet në vaginë është e gjatë 80 mm me një diametër maksimal 35 mm. Përdorni lubrifikant me bazë uji dhe pastrojeni lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë antibakterial ose pastrues lodrash.

Availability: Në gjendje SKU: ET827PUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator pa rrip është i përsosur për çifte dhe ofron një përvojë krejtësisht të re. Ky vibrator pa rrip ka 2 skaje: 1 për gruan dhe 1 për partnerin e saj. Gruaja fut fundin e shkurtër. Më pas ajo depërton në partnerin e saj me fund të gjatë. Për shkak se ka formë ergonomike, vibratori qëndron mirë në vend, kështu që të dy partnerët mund të shijojnë 10 dridhje të ndryshme dhe të fuqishme. “Modaliteti i shpërthimit” i veçantë e fut vibratorin në cilësinë më të lartë menjëherë. Vibratori është bërë nga silikoni i butë, fleksibël dhe është i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë. Pjesa që futet në vaginë është e gjatë 80 mm me një diametër maksimal 35 mm. Përdorni lubrifikant me bazë uji dhe pastrojeni lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë antibakterial ose pastrues lodrash.

Vibrator Straples

9,400 LEK

In stock