Vibrator Rudolph Clitoris

5,400 LEK

Stimuluesi Rudolf Clitoris përmban një dizajn befasues dhe 30 cilësime dridhjeje të jashtëzakonshme. Kjo lodër do t’ju çojë pa mundim në një kulm fantastik.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BI-014332 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stimuluesi Rudolf Clitoris përmban një dizajn befasues dhe 30 cilësime dridhjeje të jashtëzakonshme. Kjo lodër do t’ju çojë pa mundim në një kulm fantastik. Ky vibrator ka një fund të lakuar që shkon mbi klitorisin tuaj. Pjesa e brendshme është e mbuluar me stufa dhe dridhjet i bëjnë ato të ndjehen fantastike. Kjo lodër është bërë nga materiali i lëmuar i mëndafshtë. Është e lehtë për t’u përdorur me butonat në anë. Pas përdorimit, pastroni mirë lodrën me pastrues lodrash.

Vibrator Rudolph Clitoris

5,400 LEK

Out of stock