Unaze Penisi me Vibrim Ultra Soft

5,300 LEK

Kjo unazë gjeli me majë është projektuar për të rritur dhe zgjatur ereksionet për madhësi, fortësi dhe qëndrueshmëri më të madhe. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE068GRN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo unazë gjeli me majë është projektuar për të rritur dhe zgjatur ereksionet për madhësi, fortësi dhe qëndrueshmëri më të madhe. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Unaze Penisi me Vibrim Ultra Soft

5,300 LEK

In stock