Vibrator Panty Remote Control

5,300 LEK

Ky vibrator panty me telekomandë është projektuar për stimulim pa duar dhe mund të kontrollohet nga distanca, i përsosur për lojë të matur në publik dhe për t’i shtuar emocionet momenteve intime. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe befasi ndërsa eksploroni kënaqësinë.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE070RED Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator panty me telekomandë është projektuar për stimulim pa duar dhe mund të kontrollohet nga distanca, i përsosur për lojë të matur në publik dhe për t’i shtuar emocionet momenteve intime. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe befasi ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë artikull Loveline.

Vibrator Panty Remote Control

5,300 LEK

In stock