Plug Anal me Vibrim me Komandim

5,300 LEK

Ky plug anale vibruese me rruaza me telekomandë është projektuar për ata që janë kuriozë të eksplorojnë stimulimin anal. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE072BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky plug anale vibruese me rruaza me telekomandë është projektuar për ata që janë kuriozë të eksplorojnë stimulimin anal. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Plug Anal me Vibrim me Komandim

5,300 LEK

Out of stock