Vibrator Rabbit Per Stimulim Klitori

5,300 LEK

Ky vibrator lepuri silikoni me stimulues klitorial me brinjë është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE062ORN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator lepuri silikoni me stimulues klitorial me brinjë është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Per Stimulim Klitori

5,300 LEK

In stock