Strap-on me Vibrim

6,700 LEK

Ky vibrator me rrip është një formë e hollë dhe përshtatet në mënyrë të sigurt, që do të thotë se është i përsosur për fillestarët. Ka 10 mënyra dridhje. Parzmorja është e rregullueshme. Përfshinë një kabllo USB.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05969300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Ky vibrator me rrip është një formë e hollë dhe përshtatet në mënyrë të sigurt, që do të thotë se është i përsosur për fillestarët. Ka 10 mënyra dridhje. Parzmorja është e rregullueshme. Përfshinë një kabllo USB.

Strap-on me Vibrim

6,700 LEK

Out of stock