Vibrator Rabbit Silicone Misty Green

5,300 LEK

Ky vibrator silikoni lepuri është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE061GRN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator silikoni lepuri është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Silicone Misty Green

5,300 LEK

Out of stock