Kit Per Femra (S)explore

4,700 LEK

Kutia më emocionuese e dhuratave që keni parë ndonjëherë. Një kuti drithëruese dhe befasuese me sende që do t’ju lërë mendjen. Çdo lodër e zgjedhur me kujdes është e ripërdorshme, kështu që është dhurata që vazhdon të jepet.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE045 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kutia më emocionuese e dhuratave që keni parë ndonjëherë. Një kuti drithëruese dhe befasuese me sende që do t’ju lërë mendjen. Çdo lodër e zgjedhur me kujdes është e ripërdorshme, kështu që është dhurata që vazhdon të jepet. Përfshin një mini vibrator lepuri, topa kegel dhe një prizë të vogël anale.

Kit Per Femra (S)explore

4,700 LEK

Out of stock