Set anal dildo Natural

4,700 LEK

Cilin do të zgjidhni sot? Ky set trajnimi anal që përbëhet nga tre dildos në ngjyrën e lëkurës me madhësi të ndryshme është përgjigja për të gjitha pyetjet tuaja erotike! Doni të filloni me më të voglën dhe ngadalë të rritni madhësinë apo direkt me më të madhin, që ka damarë të theksuar?

Availability: Në gjëndje SKU: 05241150000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Cilin do të zgjidhni sot? Ky set trajnimi anal që përbëhet nga tre dildos në ngjyrën e lëkurës me madhësi të ndryshme është përgjigja për të gjitha pyetjet tuaja erotike! Doni të filloni me më të voglën dhe ngadalë të rritni madhësinë apo direkt me më të madhin, që ka damarë të theksuar?

Këdo që të vendosni, të tre lodrat fleksibël kanë gryka të fryra dhe një bazë të përshtatshme thithjeje për të garantuar një ekstazë të pastër të epshit!

Dildo e vogël 11 cm e gjatë, Ø 3.3 cm; dildo mesatare 16,5 cm e gjatë, Ø 3,8 cm; dildo e madhe 22.7 cm e gjatë, Ø 5.1 cm. Materiali: TPE.

Set anal dildo Natural

Set anal dildo Natural

4,700 LEK

In stock