Stimulues Intense Orgasm Hemp

4,200 LEK

Xhel stimulues me efekt gudulisës!
Përbëhet nga vaji i farave të bimës së kërpit. Përhapeni me delikatesë në zonën intime. Mund të ketë efekt ngrohës, ftohës dhe gudulisës. Janë të mjaftueshme disa pika, çdo herë që e përdorni. Vetëm për përdorim të jashtëm. 15ml

Availability: Në gjendje SKU: 06199220000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel stimulues me efekt gudulisës!
Përbëhet nga vaji i farave të bimës së kërpit. Përhapeni me delikatesë në zonën intime. Mund të ketë efekt ngrohës, ftohës dhe gudulisës. Janë të mjaftueshme disa pika, çdo herë që e përdorni. Vetëm për përdorim të jashtëm. 15ml

Stimulues Intense Orgasm Hemp

Stimulues Intense Orgasm Hemp

4,200 LEK

In stock