-20%

Dildo Silikoni Double Fun&G-Spot

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,600 LEK.

Po kërkoni stimulim perfekt të prostatës dhe pikës g? Atëherë mos shikoni më larg se kjo bukuri madhështore 21 cm që do t’ju shtrijë seriozisht dhe do t’ju prekë në një mënyrë që nuk mund ta kishit menduar kurrë.

Availability: Në gjendje SKU: 220006 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Po kërkoni stimulim perfekt të prostatës dhe pikës g? Atëherë mos shikoni më larg se kjo bukuri madhështore 21 cm që do t’ju shtrijë seriozisht dhe do t’ju prekë në një mënyrë që nuk mund ta kishit menduar kurrë. Me një brez të mrekullueshëm 4 cm dhe kokë me përmasa të dukshme, doreza e topit e dizajnuar në mënyrë ergonomike e bën këtë lodër një kënaqësi të vërtetë!

Dildo e valëzuar me cilësi të lartë me dorezë në stilin e topit për argëtim me cilësi të lartë!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 210 mm
Gjerësia maksimale: ∅ 40 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 39 mm
Pesha: 180g

Dildo Silikoni Double Fun&G-Spot

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,600 LEK.

In stock