Plug anal dhe rruaza anale

3,600 LEK

Mjafton t’i hidhni një sy kësaj pjese loje të dizajnuar mirë për të kuptuar se është zgjedhja perfekte për stimulimin e përsosur të prostatës dhe pikës g. Doreza e dizajnuar ëmbël siguron kapje të shkëlqyer; ndërsa gjatësia e mrekullueshme (31 cm) dhe dizajni me rruaza anale krijon një lloj ndjesie që do t’ju lërë seriozisht mendjen, për të mos përmendur ngarkesën tuaj!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 220010 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Mjafton t’i hidhni një sy kësaj pjese loje të dizajnuar mirë për të kuptuar se është zgjedhja perfekte për stimulimin e përsosur të prostatës dhe pikës g. Doreza e dizajnuar ëmbël siguron kapje të shkëlqyer; ndërsa gjatësia e mrekullueshme (31 cm) dhe dizajni me rruaza anale krijon një lloj ndjesie që do t’ju lërë seriozisht mendjen, për të mos përmendur ngarkesën tuaj!

Lodër anale me rruaza anale me cilësi të lartë për argëtim me cilësi të lartë!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 310 mm
Gjerësia maksimale e rruazave: ∅ 23 mm
Gjerësia minimale e rruazave: ∅ 11 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 31 mm
Pesha: 68.2 g