Dildo silikoni Prostate & G-Spot

4,200 LEK

Çojeni veten në një nivel krejtësisht të ri të lojës së gomarit me këtë shtesë të dizajnuar mirë në botën e stimulimit të përsosur të prostatës dhe pikës g. Doreza e projektuar në mënyrë ergonomike e bën të lehtë kapjen; ndërsa gjatësia 20 cm dhe kurba e veçantë garanton që të arrini të gjitha pikat më të ndjeshme pa asnjë problem.

Availability: Në gjëndje SKU: 220008 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Çojeni veten në një nivel krejtësisht të ri të lojës së gomarit me këtë shtesë të dizajnuar mirë në botën e stimulimit të përsosur të prostatës dhe pikës g. Doreza e projektuar në mënyrë ergonomike e bën të lehtë kapjen; ndërsa gjatësia 20 cm dhe kurba e veçantë garanton që të arrini të gjitha pikat më të ndjeshme pa asnjë problem. Padyshim një zgjedhje fituese!

Dildo e valëzuar me cilësi të lartë me kurbë masazhuese të prostatës për argëtim me cilësi të lartë!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 200 mm
Gjerësia maksimale: ∅ 34 mm
Gjerësia minimale: ∅ 17 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 30 mm
Pesha: 117 g