Dildo silikoni Double Bim Bam

5,500 LEK

Djalosh, oh djalë – a je i kënaqur me këtë dildo të mrekullueshme me kënaqësi të dyfishtë që do t’ju shtrijë fjalë për fjalë në ekstazë dhe më gjerë. Me pak fjalë, 22,5 cm gëzim të pastër seksual, me një dorezë të dizajnuar mirë për t’ju siguruar kapjen e përsosur. Nëse kjo nuk ju sjell në lartësi të reja kënaqësie me përpjekje minimale, asgjë tjetër nuk do ta bëjë!

Availability: Në gjëndje SKU: 220014 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Djalosh, oh djalë – a je i kënaqur me këtë dildo të mrekullueshme me kënaqësi të dyfishtë që do t’ju shtrijë fjalë për fjalë në ekstazë dhe më gjerë. Me pak fjalë, 22,5 cm gëzim të pastër seksual, me një dorezë të dizajnuar mirë për t’ju siguruar kapjen e përsosur. Nëse kjo nuk ju sjell në lartësi të reja kënaqësie me përpjekje minimale, asgjë tjetër nuk do ta bëjë!

Dildo me kokë bulboze me cilësi të lartë për argëtim me cilësi të lartë!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 225 mm
Gjerësia maksimale: ∅ 36 mm (kokë)
Gjerësia e dorezës: ∅ 39 mm
Pesha: 197g”