Vibrator Aurora Wand

13,500 LEK

Ky vibrator luksoz i shkopit nuk duhet të mungojë në koleksionin tuaj! Maja e ngushtuar është posaçërisht për stimulim të synuar dhe me 10 cilësimet e vibrimit është shumë gjithëpërfshirës.

Availability: Në gjëndje SKU: 10AUROBURG Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator luksoz i shkopit nuk duhet të mungojë në koleksionin tuaj! Maja e ngushtuar është posaçërisht për stimulim të synuar dhe me 10 cilësimet e vibrimit është shumë gjithëpërfshirës. Kaloni lehtësisht midis cilësimeve të fuqishme të dridhjeve me shtypjen e një butoni dhe zbuloni të preferuarin tuaj, edhe në banjë, pasi Aurora është plotësisht i papërshkueshëm nga uji! Vibratori është i rikarikueshëm me kabllon USB të përfshirë dhe zgjat deri në 60 minuta me një bateri të plotë.

Pas përdorimit, pastroni vibratorin me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 198 gram
Fuqia e dridhjeve Dridhje të ndryshueshme
Koha e ekzekutimit 60 min
I papërshkueshëm nga uji
Lubrifikant i përshtatshëm  Me bazë uji
Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit
Diametri minimal  4.00 cm
Gjatësia 2.60 cm
Diametri maksimal 5.00 cm
Karikues (USB)

Vibrator Aurora Wand

13,500 LEK

In stock