Unaze penisi Happy Rabbit

7,900 LEK

Lepurushi vibro për më shumë qëndrueshmëri dhe kulmime të njëkohshme! Unaza e butë e penisit prej kadifeje nga Happy Rabbits ka një stimulues klitori, i cili është një lepur vibrues me veshë fleksibël.

Availability: Në gjendje SKU: 54005110000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Unazë penisi me një lepur vibro-klitoris
12 mënyra dridhjeje
I papërshkueshëm nga uji
Me një bllokim udhëtimi – perfekt për udhëtime
Silikoni i butë prej kadifeje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Lepurushi vibro për më shumë qëndrueshmëri dhe kulmime të njëkohshme!
Unaza e butë e penisit prej kadifeje nga Happy Rabbits ka një stimulues klitori, i cili është një lepur vibrues me veshë fleksibël. Unaza është pak fleksibël dhe mund të mbështesë ereksionin e tij falë efektit të kongjestionit të gjakut. 12 mënyrat e dridhjeve ofrojnë stimulim shtesë emocionues gjatë seksit dhe ato mund të rregullohen me shtypjen e një butoni. Mund të përdoret edhe në banjë ose në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji.
Unaza e penisit ka gjithashtu një bllokues udhëtimi që do të thotë se mund të jetë edhe shoqëruesi i përsosur i udhëtimit.

Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë.

7.6 cm e gjatë, e brendshme Ø 3 cm, pak fleksibël. Pesha 45 g.
Silikoni, PU.

Unaze penisi Happy Rabbit

7,900 LEK

In stock