-30%

Vibrator Tip Verona Sparkling

5,320 LEK

Alexandra është një vibrator tip me 10 frekuenca emocionuese: 3 shpejtësi dhe 7 modele të ndryshme. Kjo atmosferë e gazuar vjen me tre mëngë silikoni për majë, për të personalizuar përvojën e stimulimit dhe kënaqësisë së saktë. Vibrator majë, i bërë nga silikoni i butë dhe ABS, i cili është i sigurt për trupin, pa latex dhe pa ftalate.

Availability: Në gjendje SKU: 21968 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Alexandra është një vibrator tip me 10 frekuenca emocionuese: 3 shpejtësi dhe 7 modele të ndryshme. Kjo atmosferë e gazuar vjen me tre mëngë silikoni për majë, për të personalizuar përvojën e stimulimit dhe kënaqësisë së saktë. Vibrator majë, i bërë nga silikoni i butë dhe ABS, i cili është i sigurt për trupin, pa latex dhe pa ftalate. Alexandra ofron 10 frekuenca dridhjesh dhe vjen me 3 mëngë të ndryshme silikoni për majë. Funksionimi është i lehtë me një buton të vetëm. Nuk ka problem ta merrni këtë vibe frekuence me vete në ujë, është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Ripenisikohet me kabllon USB-pin e përfshirë.

Vibrator majë
10 frekuenca dridhjesh: 7 ritme dhe 3 shpejtësi
Përfshirë 3 mëngë silikoni
Funksionim i lehtë me një buton
IPX7 I papërshkueshëm nga uji
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB-pin
Gjatësia 18,5 cm
Gjerësia 3,5 x 3×5 cm

Vibrator Tip Verona Sparkling

5,320 LEK

In stock