Strapon double penetration

14,200 LEK

Bëjini realitet ëndrrat tuaja më të çmendura dhe zgjidhni këtë komplet tërheqës për kunjat! E veçanta e këtij parzmore seksi është se si mbajtësi ashtu edhe marrësi mund të shijojnë në mënyrë optimale stimulimin e shijshëm. Parzmore vjen me 3 dildo silikoni në madhësi të ndryshme dhe këto janë të këmbyeshme, kështu që mund të provoni kombinime të shumta. Mund të zgjidhni të përdorni vetëm 1 dildo ose të tre në të njëjtën kohë. Kjo i lejon mbajtëses të përjetojë stimulim anal dhe vaginal ndërsa depërton në partnerin e saj me dildon e tretë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG785 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Bëjini realitet ëndrrat tuaja më të çmendura dhe zgjidhni këtë komplet tërheqës për kunjat! E veçanta e këtij parzmore seksi është se si mbajtësi ashtu edhe marrësi mund të shijojnë në mënyrë optimale stimulimin e shijshëm. Parzmore vjen me 3 dildo silikoni në madhësi të ndryshme dhe këto janë të këmbyeshme, kështu që mund të provoni kombinime të shumta. Mund të zgjidhni të përdorni vetëm 1 dildo ose të tre në të njëjtën kohë. Kjo i lejon mbajtëses të përjetojë stimulim anal dhe vaginal ndërsa depërton në partnerin e saj me dildon e tretë.

Parzja është plotësisht e rregullueshme dhe e përshtatshme për një perimetër të belit nga 63 deri në 104 cm. Pjesa që kalon midis këmbëve është e rregullueshme midis 50 dhe 58 cm. Materiali është lëkurë PU dhe detajet metalike janë pa nikel.

3 dildot janë bërë nga silikoni i butë dhe mjaft fleksibël për një ndjesi komode. Dimensionet janë:
-S thellësia e hyrjes 9,5 cm, diametri maksimal 3,5 cm
-M thellësia e hyrjes 12,7 cm, diametri maksimal 3,5 cm
-L thellësia e hyrjes 17 cm, diametri maksimal 4 cm

Pas përdorimit, pastroni dildot me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajini me një leckë pa garzë.

Strapon double penetration

14,200 LEK

Out of stock