Masturbator handjob stroker

5,400 LEK

Shijoni një stimulim të shkëlqyeshëm me këtë masturbator për punë me dorë nga koleksioni Boners. Masturbatori ka një dizajn të hapur dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për çdo mashkull. Burrat me disfunksion erektil mund ta përdorin gjithashtu këtë masturbator. Masturbatori është i pajisur me 10 mënyra të ndryshme vibrimi dhe mund të penisikohet me kabllon USB të përfshirë. Është bërë nga silikoni i butë dhe i lëmuar që ndihet mirë në lëkurë. Përdorni lubrifikant me bazë uji për përdorim të rehatshëm. Pastroni gjithmonë masturbatorin pas përdorimit me ujë të ngrohtë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë antibakterial.

Availability: Në gjendje SKU: BON033 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni një stimulim të shkëlqyeshëm me këtë masturbator për punë me dorë nga koleksioni Boners. Masturbatori ka një dizajn të hapur dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për çdo mashkull. Burrat me disfunksion erektil mund ta përdorin gjithashtu këtë masturbator. Masturbatori është i pajisur me 10 mënyra të ndryshme vibrimi dhe mund të penisikohet me kabllon USB të përfshirë. Është bërë nga silikoni i butë dhe i lëmuar që ndihet mirë në lëkurë. Përdorni lubrifikant me bazë uji për përdorim të rehatshëm. Pastroni gjithmonë masturbatorin pas përdorimit me ujë të ngrohtë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë antibakterial.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 154 gram
Fuqia e dridhjeve – Dridhje të ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Dridhja – Dridhje / me shumë shpejtësi të rregullueshme
Koha e ekzekutimit – 45 min
I papërshkueshëm nga uji
Elastike – po
Ngjyrë – Blu
Të përshtatshme për – Burra
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Gjerësia – 6.50 cm
Lartësia – 5.00 cm
Gjatësia – 8.50 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Koha e penisikimit – 240 min

Masturbator handjob stroker

5,400 LEK

In stock