Zgjatues penisi

2,300 LEK

Kjo mëngë krijon trashësi dhe gjatësi shtesë për ndjesi shtesë gjatë seksit. Thjesht tërhiqni mëngën fleksibël mbi skrotum ku do të qëndrojë fort në vend duke siguruar mbështetje shtesë. Kjo mëngë zgjatuese i shton lehtësisht 3,8 cm shtesë penisit tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: AG576-Clear Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo mëngë krijon trashësi dhe gjatësi shtesë për ndjesi shtesë gjatë seksit. Thjesht tërhiqni mëngën fleksibël mbi skrotum ku do të qëndrojë fort në vend duke siguruar mbështetje shtesë. Kjo mëngë zgjatuese i shton lehtësisht 3,8 cm shtesë penisit tuaj.

Mëngët janë prej materiali të fortë, por fleksibël, i cili ndihet realist. Glansi i fortë siguron stimulimin perfekt për partnerin tuaj. Si pjesa e brendshme ashtu edhe ajo e jashtme kanë një teksturë të mbështjellë e cila siguron një përshtatje të përsosur. Aplikoni paraprakisht në penis mjaft lubrifikant me bazë uji dhe mënga është gati për t’u përdorur.

Hapja minimale për penisin dhe skrotumin është 3.5 cm në diametër dhe shtrihet pak.

 

Pesha-  98 gram
Elastike – po
Ngjyrë – Transparente
Të përshtatshme për – Burra
I përshtatshëm për – çifte Burra + Burra, Burra + Grua
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi anal, stimulimi vaginal
Thellësia e futjes – 13,90 cm
Gjatësia – 17.70 cm

Zgjatues penisi

2,300 LEK

In stock