Vibrator Gishti Teasing Tongue

5,000 LEK

Kënaqni veten ose partnerin tuaj me vibratorin më të ri të gishtave nga koleksioni Powerbullet! Gjuha e butë dhe vibruese krijon impulse të fuqishme në pikat tuaja më të ndjeshme. Thjesht ndizni plumbin me shtypjen e një butoni dhe kaloni midis 9 dridhjeve të fuqishme, bateria zgjat 60 minuta të mira. Materiali silikoni i sigurt për trupin është i rehatshëm. Plumbi i lëvizshëm është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që është e sigurt të merrni vibratorin me vete në vaskë ose dush.

Availability: Në gjendje SKU: 98316 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaqni veten ose partnerin tuaj me vibratorin më të ri të gishtave nga koleksioni Powerbullet! Gjuha e butë dhe vibruese krijon impulse të fuqishme në pikat tuaja më të ndjeshme. Thjesht ndizni plumbin me shtypjen e një butoni dhe kaloni midis 9 dridhjeve të fuqishme, bateria zgjat 60 minuta të mira. Materiali silikoni i sigurt për trupin është i rehatshëm. Plumbi i lëvizshëm është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që është e sigurt të merrni vibratorin me vete në vaskë ose dush. Ky vibrator kompakt është gjithashtu i përsosur për aventurat e udhëtimit, sistemi i bllokimit të udhëtimit e pengon atë që thjesht të ndizet në çantën ose valixhen tuaj, kështu që nuk keni pse të shqetësoheni. Për të aktivizuar sistemin e bllokimit të udhëtimit, mbajeni butonin për 4 sekonda.

Thjesht pastroni vibratorin pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash. Karikoni shpejt lodrën me kabllon USB të përfshirë.

Vibrator Gishti Teasing Tongue

5,000 LEK

In stock