Dildo Dong me vibrim Naked Addiction

11,600 LEK

Me një xhaketë rrotulluese dhe bosht vibrues!
Vibrator fleksibël realist 7″ Dong rrotullues dhe vibrues nga Varësia e zhveshur që duket si një penis i vërtetë me vena delikate dhe një sy të fryrë. Ekziston një filxhan thithës poshtë testikujve të mëdhenj që ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar – kjo bën të mundur argëtimin pa duar. Vibratori realist është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05537510000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Vibrator realist me një filxhan thithës të fortë
  • 7 mënyra dridhje/rrotullimi & Modaliteti kulm
  • Telekomandë
  • Me një bravë udhëtimi
  • E përputhshme me rripin
  • Material silikoni me cilësi të lartë
  • Përfshirë qese magazinimi
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Me një xhaketë rrotulluese dhe bosht vibrues!
Vibrator fleksibël realist 7″ Dong rrotullues dhe vibrues nga Varësia e zhveshur që duket si një penis i vërtetë me vena delikate dhe një sy të fryrë. Ekziston një filxhan thithës poshtë testikujve të mëdhenj që ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar – kjo bën të mundur argëtimin pa duar. Vibratori realist është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret.

7 mënyra të ndryshme dridhje/rrotullimi mund të kontrollohen lehtësisht me telekomandën ose në vetë lodrën. Vibratori ka gjithashtu një modalitet të fuqishëm Climax ku funksionon me fuqi të plotë për 10 sekonda. Bllokimi i udhëtimit do të thotë që vibratori realist është gjithashtu një shoqërues i matur i udhëtimit në çdo çantë.

Vibratori realist është bërë nga silikoni i trajtuar me platin. Ky material pa lateks, i sigurt për ushqim, pa shije dhe erë përdoret gjithashtu në fushën mjekësore dhe është i përsosur për njerëzit që vuajnë nga një alergji! Vibratori realist është jashtëzakonisht i fortë dhe i fortë pa humbur fleksibilitetin falë këtij materiali. Materiali silikoni i butë i mëndafshtë duket si lëkurë e vërtetë dhe gjithashtu ndihet po aq e butë si lëkura.

E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë.
Gjithashtu përfshin një çantë magazinimi me cilësi të lartë.

Gjatësia e plotë 17,8 cm, gjatësia e futjes 12 cm, Ø 4,5 cm. Silikoni, ABS.

Dildo Dong me vibrim Naked Addiction

11,600 LEK

Out of stock