-30%

Plug anal Twisted silikon

Çmimi origjinal qe: 4,320 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,024 LEK.

Bëhuni gati për një kënaqësi luksoze të rrotullimit me këtë bukuri të dizajnuar mjeshtërisht, e cila jo vetëm që shërben si mjeti i përsosur për të shtrirë vrimën tuaj, por gjithashtu dyfishohet si një unazë gjeli me dorezën e saj të kapjes së unazës.

Availability: Në gjendje SKU: 220015 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëhuni gati për një kënaqësi luksoze të rrotullimit me këtë bukuri të dizajnuar mjeshtërisht, e cila jo vetëm që shërben si mjeti i përsosur për të shtrirë vrimën tuaj, por gjithashtu dyfishohet si një unazë gjeli me dorezën e saj të kapjes së unazës. Si e tillë, është pothuajse dy lodra në një; duke ju ofruar mjetet ideale për të zbritur dhe shkarkuar herë pas here!

Lodër anale e stilit rrotullues me cilësi të lartë me dorezë unaze për argëtim me cilësi të lartë!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 210 mm
Gjerësia maksimale: ∅ 27 mm
Gjerësia minimale: ∅ 19 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 55 mm
Pesha: 76g

Plug anal Twisted silikon

Çmimi origjinal qe: 4,320 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,024 LEK.

In stock