Pompe penisi Mister Boner Automatic

10,000 LEK

Për ereksione jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe intensive!
Kjo pompë penisi transparente ka një mëngë, një fund të bardhë që krijon vakum dhe një panel kontrolli në ngjyrë argjendi me 3 butona.

Availability: Në gjendje SKU: 05885470000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për ereksione jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe intensive!
Kjo pompë penisi transparente ka një mëngë, një fund të bardhë që krijon vakum dhe një panel kontrolli në ngjyrë argjendi me 3 butona. Ajo gjithashtu ka një shkallë matëse në centimetra dhe inç. Ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë. Gjatësia e plotë 32 cm, thellësia e futjes 20 cm, Ø 6.2 cm.
Materiali: TPR, PC, ABS.

Pompë penisi automatike transparente
Matja e shkallës për të matur suksesin
Me një kabllo USB
Lehtë për t’u përdorur

Pompe penisi Mister Boner Automatic

10,000 LEK

In stock