-30%

Vibrator G-Spot Zenn 2

4,368 LEK

Dikur besohej se ishte një mit, pika G është një zonë e fuqishme erogjene që të dy gjinitë mund ta shijojnë plotësisht me këta vibratorë të projektuar posaçërisht. Boshtet e këtyre lodrave marramendëse rrotullohen dhe lakohen për kënaqësi optimale çdo herë.

Availability: Në gjendje SKU: 210004 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dikur besohej se ishte një mit, pika G është një zonë e fuqishme erogjene që të dy gjinitë mund ta shijojnë plotësisht me këta vibratorë të projektuar posaçërisht. Boshtet e këtyre lodrave marramendëse rrotullohen dhe lakohen për kënaqësi optimale çdo herë.

Masa:

Gjatësia 170 x 35 mm.

Vibrator G-Spot Zenn 2

4,368 LEK

In stock