-25%

Dildo Eggplant

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

Për adhuruesit e lodrave voluminoze kjo do të sigurojë një përvojë të jashtëzakonshme! Me kthesat e saj joshëse dhe sipërfaqen reflektuese plotësisht të lëmuar, kjo lodër ka formën tipike të patëllxhanit.

Availability: Në gjendje SKU: GE-007 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 

Për adhuruesit e lodrave voluminoze kjo do të sigurojë një përvojë të jashtëzakonshme!

Me kthesat e saj joshëse dhe sipërfaqen reflektuese plotësisht të lëmuar, kjo lodër ka formën tipike të patëllxhanit.

Dizajni: vjollcë e errët me ndryshim të ngjyrës në blu dhe një kërcell jeshil
Gjatësia: përafërsisht. 20 cm (7,9 inç)
Diametri më i vogël: përafërsisht. 4 cm (1,6 inç)
Diametri më i madh: përafërsisht. 6 cm (2,4 inç)
Silikoni i thartë, pa erë
Sipërfaqe e mbyllur dhe për këtë arsye e lehtë për t’u pastruar
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Eggplant

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

In stock