-25%

Dildo Shkati The Snake

Çmimi origjinal qe: 16,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,525 LEK.

Ai përshtatet në mënyrë të përkryer në “Kopshtin e Edenit”. Gjarpri tërheqës spango në një spirale të qëndrueshme një pemë. Kjo ndjehet vërtet shumë e jashtëzakonshme! Me ndjeshmëri, koka e vogël e hollë dhe e butë hap rrugën.

Availability: Në gjendje SKU: TT-003.1 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Ai përshtatet në mënyrë të përkryer në “Kopshtin e Edenit”. Gjarpri tërheqës spango në një spirale të qëndrueshme një pemë. Kjo ndjehet vërtet shumë e jashtëzakonshme! Me ndjeshmëri, koka e vogël e hollë dhe e butë hap rrugën.

Me një filxhan thithës, lodra ngjitet në sipërfaqe të lëmuara dhe mund të hiqet përsëri lehtësisht. Edhe pse përdor të njëjtën teknikë vazhdimisht, çdo kopje është unike. Asnjë efekt mermeri nuk përsëritet kurrë.

Dizajni: i mermeruar nga jeshile e freskët (duke ndryshuar në një jeshile/verdhë të ndezur pasi të ngrohet) dhe e bardhë
Gjatësia: 18 cm (7,1 inç)
Diametri: 3,5 cm (1,4 inç)
Silikoni i butë, pa erë
Baza: e lëmuar ose si filxhan thithës (ju lutemi zgjidhni)
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues
Ky është një model ekskluziv për X-Line, label-i i brendshëm i Laura Méritt nga Berlini (pronar i “Sexclusivitäten”)

Dildo Shkati The Snake

Çmimi origjinal qe: 16,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,525 LEK.

In stock