-25%

Dildo Inanna – Neon

Çmimi origjinal qe: 8,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,450 LEK.

Në këtë bukuri të hollë është shumë argëtuese! Në përgjithësi, forma është mjaft delikate. Përmasa të ndryshme dhe diametra të vegjël dhe koka falike e nënkuptuar mund të ndjehen mirë dhe sigurojnë eksitim stimulues.

Availability: Në gjendje SKU: FL-002.6 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Në këtë bukuri të hollë është shumë argëtuese! Në përgjithësi, forma është mjaft delikate. Përmasa të ndryshme dhe diametra të vegjël dhe koka falike e nënkuptuar mund të ndjehen mirë dhe sigurojnë eksitim stimulues. ;) Sipërfaqja dildo është me shkëlqim.

Dizajni: mermer nga 2 ngjyra
Gjatësia: përafërsisht. 18 cm (7,1 inç)
Diametri më i vogël: përafërsisht. 2 cm (0,8 inç)
Diametri më i madh: përafërsisht. 3,5 cm (1,4 inç)
Diametri i bazës: 5 cm (2 inç)
Silikoni i fortë (por ende elastik)
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Inanna – Neon

Çmimi origjinal qe: 8,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,450 LEK.

In stock