-25%

Dildo Banana

Çmimi origjinal qe: 11,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,475 LEK.

Fjala arabe “banan” do të thotë “gisht” dhe i dha emrin këtij fruti ekzotik. Dhe kjo lodër do të nxisë oreksin tuaj për lojëra joshëse me gishta!

Availability: Në gjendje SKU: GE-003 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 

Fjala arabe “banan” do të thotë “gisht” dhe i dha emrin këtij fruti ekzotik. Dhe kjo lodër do të nxisë oreksin tuaj për lojëra joshëse me gishta!

Forma tërheqëse e bananes është një shabllon i dukshëm për një “shkop magjik”.

Gjatësia mbresëlënëse e bananes sonë të drejtë ju trajton “non stop” me diametrin e saj qetësues dhe të qëndrueshëm prej 4 cm (1,6 inç). Kjo ekspozitë është ideale për një masazh intensiv dhe stimulim.

Dizajni: jeshile e lehtë me ndryshim të ngjyrës në të verdhë kur nxehet dhe dekorime në jeshile të errët dhe kafe
Gjatësia: përafërsisht. 21 cm (8,3 inç)
Diametri: përafërsisht. 4 cm (1,6 inç)
Silikoni i fortë, pa erë
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues
Temperatura e trupit tuaj e transformon frutin e gjelbër në një banane të pjekur dhe të verdhë.

Dildo Banana

Çmimi origjinal qe: 11,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,475 LEK.

In stock