Dildo Los Analos Strap-on

5,000 LEK

Dildo me vibro bullet dhe stimulues klitori me vibro bullet i cili mund te hiqet, i cili eshte vendosur ne unazen e penisit qe eshte midis stimuluesit te klitorit dhe dildos. Dildo i gjate: 17 cm, diam. 2.6 cm, diam. unazes 3.2 cm (pak fleksibel). Ngjyre lejla. Materiali: silikon. Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AAA.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05834480000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo me vibro bullet dhe stimulues klitori me vibro bullet i cili mund te hiqet, i cili eshte vendosur ne unazen e penisit qe eshte midis stimuluesit te klitorit dhe dildos. Dildo i gjate: 17 cm, diam. 2.6 cm, diam. unazes 3.2 cm (pak fleksibel). Ngjyre lejla. Materiali: silikon. Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AAA.

Dildo Los Analos Strap-on

Dildo Los Analos Strap-on

5,000 LEK

Out of stock