-25%

Dildo Love – royal marbled

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

Dildo silikoni i lakuar këndshëm. Forma e saj është frymëzuar nga një siluetë e stilizuar e një gruaje.

Delikatesë me shkëlqim që është shumë e bukur për t’u fshehur! Për shkak se këto lodra janë mermer, secila do të jetë e veçantë dhe unike. Nuk ka dy lodra të ngjashme.

Availability: Në gjendje SKU: EL-023.2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo silikoni i lakuar këndshëm. Forma e saj është frymëzuar nga një siluetë e stilizuar e një gruaje.

Delikatesë me shkëlqim që është shumë e bukur për t’u fshehur! Për shkak se këto lodra janë mermer, secila do të jetë e veçantë dhe unike. Nuk ka dy lodra të ngjashme.

Me një filxhan thithës, lodra ngjitet në sipërfaqe të lëmuara dhe mund të hiqet përsëri lehtësisht.

Dizajni: efekt ari me të bardhë të shkëlqyeshme dhe blu të errët. Bluja ndryshon në e pangjyrë kur ka përthithur nxehtësinë e trupit tuaj, kështu që “venat e arit” në themel bëhen të dukshme.
Gjatësia: përafërsisht. 18 cm (7,1 inç)
Diametri më i vogël: përafërsisht. 2,5 cm (1 inç)
Diametri më i madh: përafërsisht. 4,5 cm (1,8 inç)
Diametri i bazës: 5 cm (2 inç)
Baza: e lëmuar ose si filxhan thithës (ju lutemi zgjidhni)
Silikoni i butë, pa erë
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Love – royal marbled

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

In stock