-25%

Dildo Marshmallow

Çmimi origjinal qe: 13,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,350 LEK.

Tre litarë me ngjyra të ndezura rrotullohen në mënyrë të barabartë rreth lodrës në formë shufre. Ato janë të larta 5 mm (0,2 inç) dhe kështu elementët e masazhit shumë të qartë funksionojnë shkëlqyeshëm si në lëvizjen rrotulluese ashtu edhe në “lart-poshtë”.

Availability: Në gjendje SKU: CA-003 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Tre litarë me ngjyra të ndezura rrotullohen në mënyrë të barabartë rreth lodrës në formë shufre. Ato janë të larta 5 mm (0,2 inç) dhe kështu elementët e masazhit shumë të qartë funksionojnë shkëlqyeshëm si në lëvizjen rrotulluese ashtu edhe në “lart-poshtë”.

Në mënyrë që gjithçka të mbetet argëtuese dhe relaksuese, zbatimi në silikon të butë e ka dëshmuar veten absolutisht. Diametri total prej 4 cm (1,6 inç) (duke përfshirë ngritjen) e kësaj lodre të lezetshme është në një dimension të zakonshëm dhe të këndshëm.

Dizajni: i bardhë me thekse në rozë, të verdhë dhe blu vezulluese
Gjatësia: rreth 22 cm (8,7 inç)
Diametri: rreth 4 cm (1,6 inç)
Silikoni i thartë, pa erë
Sipërfaqe me shkëlqim, e lëmuar, e mbyllur dhe e lehtë për t’u pastruar
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Marshmallow

Çmimi origjinal qe: 13,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,350 LEK.

In stock