-25%

Ball Gag: Apricot

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

Tema jonë “Kopshti i Edenit” gjithashtu mund të shndërrohet në botën e BDSM. Ndoshta tashmë po luani me idenë për të provuar artin e nënshtrimit, por e zeza ose e kuqja tipike është shumë e habitshme?

Availability: Në gjendje SKU: ES-206.2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tema jonë “Kopshti i Edenit” gjithashtu mund të shndërrohet në botën e BDSM. Ndoshta tashmë po luani me idenë për të provuar artin e nënshtrimit, por e zeza ose e kuqja tipike është shumë e habitshme? Pastaj merrni një frut. Ne e lyejmë këtë me dorë dhe e stilojmë topin konvencional të gag në një aksesor të padëmshëm.

Ky Ball Gag është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, pa ftalate dhe pigmente jo toksike. Ka një sipërfaqe me shkëlqim dhe një përafërsisht. Prerje 12 mm (0,5 inç) për ta fiksuar në një rrip.

Pamja e kajsisë: gradient i butë ngjyrash i toneve të verdhë dhe portokalli, dy gjethe jeshile të errët
Diametri: 45 mm (1,77 inç)
Silikoni i qëndrueshëm, elastik
Pa erë dhe pa shije
miqësore me dhëmbët
Higjienike
Dorëzimi në një qese të vogël organza
Ky rrip lëkure i zi i punuar me dorë nga punishtja e Petra dos Santos (Berlin) shkon mirë me të.

Rrip lëkure i qepur me 3 shtresa (i certifikuar pa ndotës)
Gjatësia: përafërsisht. 62 cm (24,4 inç)
Përafërsisht. 2 cm e gjerë (0,8 inç)
Mbërthyes kopsash pa nikel
10 perforime për rregullimin e shtrirjes

Ball Gag: Apricot

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

In stock