-25%

Dildo Corn on the cob, big

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

Një krijim veçanërisht emocionues i natyrës, sepse sipërfaqja me trokitje ofron kënaqësi seksuale ekstreme kur kokrrat e misrit kalojnë unazën e muskujve.

Availability: Në gjendje SKU: GE-006 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 

Një krijim veçanërisht emocionues i natyrës, sepse sipërfaqja me trokitje ofron kënaqësi seksuale ekstreme kur kokrrat e misrit kalojnë unazën e muskujve.

Me një gjatësi prej 21 cm (8,3 inç) dhe një diametër maksimal prej 5 cm (2 inç) kjo kopje është absolutisht realiste me një sipërfaqe me shkëlqim të shijshëm. Por është një sfidë. Shihni gjithashtu nëse misri më i vogël (20 cm x 4 cm / 7,9 inç x 1,6 inç) ju përshtatet më mirë.

Ngjyra: e verdhë e artë me ndryshim të ngjyrës në të verdhë të lehtë kur ngrohet
Gjatësia: përafërsisht. 21 cm (8,3 inç)
Diametri: përafërsisht. 5 cm (2 inç)
Silikoni i butë, fleksibël, pa erë
Sipërfaqe e mbyllur dhe e lehtë për t’u pastruar
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Corn on the cob, big

Çmimi origjinal qe: 11,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,625 LEK.

In stock