Anal Plug Black Velvets Small

1,900 LEK

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur, me majë të ngushtë. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Me bazament me vakum ajri.

Gjatësia totale: rreth 9 cm, thellësi e penetrimit 7 cm, diameter Ø 1-2,6 cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05037890000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur, me majë të ngushtë. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Me bazament me vakum ajri.

Gjatësia totale: rreth 9 cm, thellësi e penetrimit 7 cm, diameter Ø 1-2,6 cm.

Materiali: silikon, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Anal Plug Black Velvets Small

Anal Plug Black Velvets Small

1,900 LEK

Out of stock