Vibe Gigolina

9,200 LEK

Strap-on Gigolina me vibrim. Vibrator strap-on me material pvc, me kup vakumi ne fund dhe me tre nivele te ndryshem vibrimi. Ripat e pershtatshem ne permase, prej lekure te zeze

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05640440000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Strap-on Gigolina me vibrim. Vibrator strap-on me material pvc, me kup vakumi ne fund dhe me tre nivele te ndryshem vibrimi. Ripat e pershtatshem ne permase, prej lekure te zeze. Vibratori: 22cm x 4,5 cm.

Vibe Gigolina

Vibe Gigolina

9,200 LEK

Out of stock