Xhel intim Cotton Candy Orgie

1,600 LEK

Xhel intim me bazë uji me esencë dhe shije karamele. jetëgjatë dhe jo ngjitëse.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7250021135 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel intim me bazë uji me esencë dhe shije karamele. jetëgjatë dhe jo ngjitëse.

Përbërësit: aqua, sorbitol, glicerinë, hidroksietilcelulozë, vaj kastori i hidrogjenizuar me peg-40, propilen glikol, benzoat natriumi, aroma, sakarinë natriumi, limonen, acid citrik, disodium fosfat, polisorbat 60, eugenol, fosfat natriumi

Xhel intim Cotton Candy Orgie

1,600 LEK

In stock