-30%

Shkume masazhi Acqua Crocante Strwaberry

2,170 LEK

Shkumë shkumëzuese për masazh dhe paralojë. Krijon një ndjenjë shkumëzuese që eksiton dhe stimulon.

Availability: Në gjendje SKU: 7250021371 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkumë shkumëzuese për masazh dhe paralojë. Krijon një ndjenjë shkumëzuese që eksiton dhe stimulon.

Përbërësit: Butan, Aqua, Denat Alkool, Propan, Ciklopentasiloksan, Izobutan, Cikloheksasiloksan, Propilheptil Kaprylat, Steareth-21, Parfum, Glicerinë, Hidroksietilcelulozë, PPG-15 Stearyl Eter, Imidazolite Specifikimi i Produktit, Propilheptil Glicen

Shkume masazhi Acqua Crocante Strwaberry

2,170 LEK

In stock