Lubrifikant anal Bio Just Glide 200ML

1,700 LEK

Për shumë argëtim rreth bumit!
Lubrifikant organik natyral me bazë uji – i krijuar posaçërisht për argëtim të këndshëm anal. Është në një tub ekologjikisht korrekt që është bërë nga kallam sheqeri i burimeve të rinovueshme që lidh CO2 gjatë rritjes në një mënyrë miqësore me mjedisin.

Availability: Në gjëndje SKU: 06249500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant organik me bazë uji/bio glicerinë
Sidomos për kënaqësi anale
Vegane
Tub PE i bazuar në kallam sheqeri

Për shumë argëtim rreth bumit!
Lubrifikant organik natyral me bazë uji – i krijuar posaçërisht për argëtim të këndshëm anal. Është në një tub ekologjikisht korrekt që është bërë nga kallam sheqeri i burimeve të rinovueshme që lidh CO2 gjatë rritjes në një mënyrë miqësore me mjedisin. Formula pa shije dhe erë është 100% vegane dhe e sigurt për t’u përdorur me prezervativët latex. Lubrifikuesi është pa vaj dhe yndyrë, kështu që mund të lahet pa lënë asnjë njollë.

Përbërësit
Glicerinë, aqua, laktat natriumi, acid laktik, çamçakëz xanthan, acid levulinik, levulinat natriumi

Lubrifikant anal Bio Just Glide 200ML

1,700 LEK

In stock