Prezervative Adore Extra Sure

50 LEK

Prezervativët Extra Sure Adore janë tepër të fortë, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për sigurinë. Prandaj mund të shijoni të shfrenuar dhe të shkujdesur!
Të gjithë prezervativët janë prodhuar dhe testuar sipas standardeve më të larta të cilësisë. Prezervativët janë prej latex natyral, janë të lubrifikuar dhe kanë një rezervuar.

Availability: Në gjendje SKU: sa02pas Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativët Extra Sure Adore janë tepër të fortë, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për sigurinë. Prandaj mund të shijoni të shfrenuar dhe të shkujdesur!

Të gjithë prezervativët janë prodhuar dhe testuar sipas standardeve më të larta të cilësisë. Prezervativët janë prej latex natyral, janë të lubrifikuar dhe kanë një rezervuar.

Karakteristikat e prezervativit:
– Shija: Neutrale
– Lubrifikanti: Normal
– Ngjyra: transparente
– Tekstura: e lëmuar
– Madhësia: e mesme
– Gjerësia nominale: 54 mm
– Trashësia: Ekstra e fortë
– Sasia e paketimit: 144 copë
– Marka: Adore

Rekomandohet për:
Çdo prezervativ i testuar është i përshtatshëm për kontakt vaginal, oral dhe anal, për sa kohë që prezervativi përshtatet siç duhet dhe ju përdorni mjaft lubrifikant të përshtatshëm.

Prezervative Adore Extra Sure

50 LEK

In stock