Prezervative me kokrra Adore Pleasure

50 LEK

Prezervativët me brinjë nga Adore janë prezervativë transparentë shtesë nxitës me kreshta për më shumë ndjesi gjatë seksit. Prezervativët kanë një përshtatje të mirë, rrokullisen lehtë dhe japin një ndjesi më të mirë. Prezervativët janë bërë nga latex gome natyrale, të lubrifikuar dhe vijnë me një rezervuar.

Availability: Në gjëndje SKU: SA03K Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativët me brinjë nga Adore janë prezervativë transparentë shtesë nxitës me kreshta për më shumë ndjesi gjatë seksit. Prezervativët kanë një përshtatje të mirë, rrokullisen lehtë dhe japin një ndjesi më të mirë. Prezervativët janë bërë nga latex gome natyrale, të lubrifikuar dhe vijnë me një rezervuar.

Karakteristikat e prezervativit: – Shija: Neutral – Lubrifikant: Normal – Ngjyra: Transparente – Tekstura: Me brinjë – Madhësia: Mesatare – Gjerësia nominale: 52 mm – Trashësia: Normale – Sasia e paketimit: 144 copë – Marka: Adore Rekomandohet për: Në përgjithësi çdo testim prezervativ për kontakt vaginal, oral dhe anal, për sa kohë që prezervativi përshtatet dhe përdorni mjaftueshëm lubrifikant të përdorur.

Prezervative me kokrra Adore Pleasure

50 LEK

In stock