Lubrifikant me baze uji & silikoni JustGlide Performance

700 LEK

Lubrifikuesi mjekësor me bazë uji ka një pjesë silikoni që do të thotë se ka një strukturë të mrekullueshme të rrëshqitshme dhe ofron lubrifikim të mahnitshëm afatgjatë. E bën lëkurën të ndjehet mrekullisht e butë dhe e lëmuar.

Availability: Në gjëndje SKU: 06259490000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Just Glide Performance është perfekt për seks afatgjatë!
Lubrifikuesi mjekësor me bazë uji ka një pjesë silikoni që do të thotë se ka një strukturë të mrekullueshme të rrëshqitshme dhe ofron lubrifikim të mahnitshëm afatgjatë. E bën lëkurën të ndjehet mrekullisht e butë dhe e lëmuar. Vegan, pa erë dhe pa shije. Jo i yndyrshëm, i lehtë për t’u larë. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex.

Lubrifikant mjekësor
Me bazë uji me një pjesë silikoni
Vegan, jo i yndyrshëm
Pa erë dhe pa shije
I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex

Përbërësit
AQUA, GLICERINA, HIDROKSIETILCELULOZË, DIMETIKON, FENOKSIETANOL, KLORID HIDROKSIPROPILTRIMONIUM GUAR, ETILHEKSILGLICERIN, ACIDI CITRIK

Lubrifikant me baze uji & silikoni JustGlide Performance

700 LEK

In stock