Stimulues per forcim libido Aphrodict Sexovital

2,200 LEK

Aphrodict Sexovital është një stimulues seksual për femra dhe meshkuj i cili do t’jua rrisë libidon dhe do t’ju ofrojë momente shumë intensive kënaqësie për 2 netë të çmendura!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252298 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Aphrodict Sexovital është një stimulues seksual për femra dhe meshkuj i cili do t’jua rrisë libidon dhe do t’ju ofrojë momente shumë intensive kënaqësie për 2 netë të çmendura! Ky afrodiziak do t’ju habisë me efektivitetin e tij për shkak të recetës së tij autentike, për rezultate të pagabueshme në origjinën e famës së tij mbarëbotërore. Ajo do të sjellë gruan, por edhe burrin në rritje të forta të dëshirës dhe do të rrisë jo vetëm epshin tuaj, por edhe performancën tuaj seksuale.

Përmbajtja: 20 ml
Bimë e shijshme:
Stimulon seksualitetin
Forcon tonin
Aktivizon vazodilatimin
Përbërësit: Ekstrakt ujor i gjethes së shijshme 69.40%, agjent zmadhues: glicerinë vegjetale E422, konservues: sorbat kaliumi E202, benzoat natriumi E211; acidifikues: Acidi citrik E330, ujë.
Përdorimi: Konsumoni 7 deri në 15 pika të holluara në çdo pije 30 minuta me aktivitet seksual. Suplementi ushqimor duhet të merret si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën maksimale ditore. (60 pika doza maksimale ditore)