Stimulues per ereksionin Aphrodict MUIRA

3,000 LEK

Aphrodict Muira Puama është një stimulues seksual për meshkuj i bërë nga ekstrakti brazilian Muira Puama. Ky stimulues seksual është i përbërë kryesisht nga ekstrakt Muira Puama dhe xhenxhefil, përbërës me përbërës aktivë të njohur për vetitë e tyre stimuluese dhe energjike.

Availability: Në gjendje SKU: 252297 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Aphrodict Muira Puama është një stimulues seksual për meshkuj i bërë nga ekstrakti brazilian Muira Puama. Ky stimulues seksual është i përbërë kryesisht nga ekstrakt Muira Puama dhe xhenxhefil, përbërës me përbërës aktivë të njohur për vetitë e tyre stimuluese dhe energjike. Në përgjithësi rekomandohet për trajtimin e mosfunksionimeve seksuale. Muira Puama mund të rrisë epshin dhe ereksionin para marrëdhënies seksuale.

Do të rrisë performancën tuaj seksuale në pak minuta, për kënaqësinë e partnerit tuaj! Ky suplement i fuqishëm dietik do të rrisë dëshirën tuaj seksuale dhe ereksionin në një kohë të shkurtër, për orgazma më intensive. Formula e saj e bazuar në përbërës aktivë si ekstrakti Muira Puama do të rrisë performancën tuaj seksuale për lumturinë tuaj më të madhe dhe atë të partnerit tuaj.

Përmbajtja: 100 ml
Muira Puama:
Ndihmon në luftën kundër impotencës
Lufton në mënyrë aktive stresin dhe lodhjen
Rrit sekretimin e testosteronit
Promovon ereksionin mashkullor
Xhenxhefil:
Promovon ereksionin mashkullor
Afrodiziak i fuqishëm
Përbërësit: Ekstrakt ujor i bimëve të thata 74 % [nga lëvorja Muira Puama (Ptychopetalum Uncinatum) 666 mg, rrënja xhenxhefil (Zingiber Officinale) 577 mg], agjent ngurtësues: glicerinë vegjetale E422, ujë, acidifikues: Acid citrik, prezervativ E330: E202, ngjyruesi: Karamel E150C.
Përdorimi: Përzieni 1 deri në 2 lugë çaji në çdo pije 10 minuta para aktivitetit seksual. Suplement dietik. Të merret si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën maksimale ditore. Doza maksimale ditore: rreth 4 lugë çaji (12 ml).

Stimulues per ereksionin Aphrodict MUIRA

3,000 LEK

In stock